"Sklep Polski" w Rawiczu: Nowy punkt sprzedaży z 100% polskim kapitałem otwarty od godziny 8.00

"Sklep Polski" w Rawiczu: Nowy punkt sprzedaży z 100% polskim kapitałem otwarty od godziny 8.00

Po osiemnastej minucie ósmej rano, „Sklep Polski” w Rawiczu został oficjalnie otwarty dla klientów. Ten nowo powstały obiekt handlowy ulokowany jest na zachodzie miasta, konkretnie pod adresem ulica Grota Roweckiego 9G.

Magdalena Soroko, pełniąca funkcję kierownika Wsparcia Sprzedaży w Sklepie Polskim, entuzjastycznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia sklepu. Podkreśla ona, że to przedsiębiorstwo jest w pełni polskie, operujące na bazie 100% polskiego kapitału. Mówi również o bliskiej współpracy z regionalnymi dostawcami, w tym tymi z samego Rawicza. Dodatkowo, firma zatrudnia pracowników z lokalnego rynku pracy, co jest kolejnym dowodem jej zaangażowania w rozwój lokalnej społeczności. Magdalena Soroko zachęca także do korzystania z promocji i pobrania aplikacji sklepu.

„Sklep Polski” jest otwarty dla klientów przez cały tydzień. W godzinach od 6 rano do 22 wieczorem można zrobić zakupy od poniedziałku do soboty. W niedziele sklep jest dostępny dla klientów od godziny 9 rano do 17 popołudniu.