Restrykcje dla kierowców w centrum Rawicza: dwie ulice zamknięte na skutek prac budowlanych

Restrykcje dla kierowców w centrum Rawicza: dwie ulice zamknięte na skutek prac budowlanych

Wiadomość o znaczeniu priorytetowym dla wszystkich kierowców, którzy planują przemieszczać się przez centralną część Rawicza. Zarówno ulica Piotra Skargi, jak i część ulicy 17 Stycznia zostały tymczasowo zamknięte z powodu realizacji prac drogowych. Zapoznaj się z trasami objazdów, które zostały uruchomione jako alternatywa.

Prowadząca prace budowlane firma Construction Stone Recycling doniosła, że w dniach od 25 do 26 czerwca przeprowadzi operację zakładania nowej powierzchni drogowej z masy bitumicznej na terenie ulicy Piotra Skargi oraz na miejscu, gdzie krzyżują się ulice Piotra Skargi i 17 Stycznia. W efekcie tych działań obie te lokalizacje zostały wyłączone z ruchu drogowego, co wymusiło wprowadzenie odpowiednich objazdów.

Dla tych, którzy planują dotrzeć do Rynku od Szymanowa, rekomendowany jest objazd poprowadzony przez ulicę Wały Powstańców Wielkopolskich – na wewnętrznej stronie plant, a później przez ulicę Wały Jarosława Dąbrowskiego, a następnie przez ulicę 3-go Maja.

Osoby natomiast chcące opuścić centrum Rawicza powinny skierować się ulicą Ignacego Buszy, następnie Ratuszową, Wazów, a potem ul. Szarych Szeregów. Dojazd z Placu Wolności będzie możliwy poprzez ulicę Głowackiego, a później ulicę Kościelną lub Wyszyńskiego oraz ulicę Staszica.