Wiosenny Festyn Rodzinny pełen atrakcji zaplanowany na 23 marca

Wiosenny Festyn Rodzinny pełen atrakcji zaplanowany na 23 marca

Wydarzenie zatytułowane „Festyn Rodzinny”, mające na celu uczczenie Pierwszego Dnia Wiosny, zostało zapowiedziane na 23 marca. Organizatorzy przygotowali wiele różnorodnych atrakcji dla uczestników festynu.

Gmina Rawicz we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Domem Kultury planuje rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 13.30. Uczestnicy będą mogli skorzystać z szerokiej gamy atrakcji: od tatuaży, przez malowanie twarzy i plecenie warkoczyków, po zabawy z bańkami mydlanymi. Przewidziano również warsztaty plastyczne oraz festiwal kultur, co z pewnością zadowoli miłośników sztuki.

Dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu przewidziano natomiast grillowanie, konkurencje sportowe i sprawnościowe, a także mecze piłki nożnej. Z pewnością będzie to doskonała okazja do rywalizacji i dobrej zabawy nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Nie zabraknie także występów artystycznych. Młodzi artyści z Szkoły Podstawowej w Sierakowie zaprezentują swoje umiejętności, dając uczestnikom festynu niezapomniane wrażenia.