Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zorganizował świętowanie Mikołajek dla najmłodszych

Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zorganizował świętowanie Mikołajek dla najmłodszych

6 grudnia, Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej (OKSiAL) w Miejskiej Górce zapewnił mnóstwo atrakcji dla dzieci, organizując uroczyste obchody Mikołajek. Wszystko to miało miejsce w hali sportowo-widowiskowej, gdzie małymi gośćmi opiekował się przygotowany na wszystko zespół OKSiAL-u.

Zaangażowany personel ośrodka udowodnił kolejny raz, że do stworzenia niezapomnianej atmosfery nie są potrzebne „cudowne akcesoria”. Wystarczy tylko zaangażowanie i chęć sprawienia radości najmłodszym mieszkańcom gminy. Od godziny 10:00 hala tętniła życiem pełnym śmiechu i zabawy, a ten stan utrzymywał się z pewnością do godziny 18:00.

Niezliczone atrakcje czekały na dzieci i młodzież. Mogli oni korzystać z dmuchańców, uczestniczyć w warsztatach dekorowania pierników czy tworzenia bombek, a nawet napisać list do świętego Mikołaja. Nie mogło oczywiście zabraknąć samego Mikołaja, który nie pojawił się samodzielnie, ale w towarzystwie swoich przyjaciół – elfów, pani Mikołajowej i bałwana Olafa. Nawet postać Grincha, znanej z bajek, nie zakłóciła świątecznej atmosfery. Przeciwnie, chętnie pozuje do zdjęć, zwiększając uroczysty nastrój.