Sportowe emocje na turnieju mikołajkowym – Najmłodsi piłkarze rywalizują w Rawickim Liceum

Sportowe emocje na turnieju mikołajkowym – Najmłodsi piłkarze rywalizują w Rawickim Liceum

Stowarzyszenie „Razem w Powiecie” po raz czwarty zorganizowało emocjonujące zawody piłkarskie dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportowej. Turniej mikołajkowy odbył się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, a wzięły w nim udział ekipy z rocznika 2015 i młodsze, wszystkie z terenu powiatu rawickiego.

Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia „Razem w Powiecie” oraz wsparciu samorządu powiatu rawickiego. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć drużyn, a wśród nich znalazły się: Rawia Rawicz, Lech Poznań Football Academy Rawicz, AP REISS Rawicz, BAF Bojanowo, LZS Szkaradowo, Awdaniec Pakosław, Orla Jutrosin, Sarnowianka Sarnowa i Sparta Miejska Górka. Rozgrywki piłkarskie rozpoczęły się punktualnie o godzinie 9:00.

Pomimo sportowej rywalizacji na sali panowała atmosfera pełna przyjaźni. Zawodnicy mogli liczyć na wsparcie ze strony swoich rodziców, którzy tłumnie przybyli do licealnej hali w Rawiczu, aby dopingować swoje pociechy.

Podsumowanie turnieju zaprezentował Roman Sidor, przewodniczący stowarzyszenia „Razem w Powiecie”. Wyraził wdzięczność dla uczestników, ich trenerów oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację zawodów. Podkreślił, że w takim turnieju nie ma przegranych – najważniejsza jest radość młodych piłkarzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek. Trenerzy zaś odebrali od organizatorów piłki treningowe oraz książki.