Radny Wiesław Ceglarek zaprasza na imprezę z okazji swoich życiowych jubileuszy w 2024 roku

Radny Wiesław Ceglarek zaprasza na imprezę z okazji swoich życiowych jubileuszy w 2024 roku

Podczas ostatniego spotkania rady miejskiej w Bojanowie doszło do nietypowego wydarzenia. Wiesław Ceglarek, radny powiatowy, zdecydował się na spontaniczne zaproszenie wszystkich obecnych na imprezę, którą planuje zorganizować w przyszłym roku.

Ceglarek jest postacią dobrze znaną w Bojanowie – ceniony za swój wkład w społeczność i szereg ról, które pełnił. Przez lata angażował się w różne sfery działalności – od pracy w więzieniu, przez nauczanie, aż po bycie trenerem i prezesem miejscowego klubu sportowego Ruch Bojanowo. Jego nazwisko jest również kojarzone z Towarzystwem Koleżeńskim Bojanowiaków, gdzie jest aktywnym członkiem. Dodatkowo, zasiada on w zarządzie powiatu.

Choć nie jest członkiem bojanowskiej rady miejskiej, stara się regularnie uczestniczyć w jej obradach. Na najnowszym posiedzeniu podzielił się informacją o zbliżających się jubileuszach. W 2024 roku Ceglarek będzie miał okazję świętować 60-lecie swojej kariery sportowej, od czasów kiedy był zawodnikiem, aż do momentu kiedy został prezesem. Dodatkowo, Towarzystwo Koleżeńskie Bojanowiaków będzie obchodziło w tym samym roku swoje stulecie. Dwukrotna okazja do świętowania skłoniła Ceglarka do planowania imprezy.

Impreza ma mieć luźny charakter i przypominać dyskoteki z przeszłości, kiedy to sam Wiesław Ceglarek, znany jako „Funi and Company”, pełnił rolę dj’a.