Obchody studniówki w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce

Obchody studniówki w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce

W 2024 roku, w powiecie rawickim odbyły się niezapomniane obchody jednej z ostatnich studniówek. Dokładnie 9 lutego, znamienita restauracja „Pod Topolami” stała się miejscem radosnego świętowania uczniów klasy czwartej Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka z Miejskiej Górki.

„Ten dzień jest dla nas naprawdę wyjątkowy, bowiem to właśnie teraz rozpoczynamy nasze od dawna oczekiwane święto – studniówkę. Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych i dziękuję Wam za bycie tutaj. To Wy sprawiacie, że ta chwila jest jeszcze bardziej szczególna” – tymi słowami Marlena Zawada powitała zebranych. Jonasz Dróżniewicz dodał: „Studniówka to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim symboliczne pożegnanie z dotychczasową codziennością. Przez te lata razem pokonywaliśmy wyzwania szkolne, rozwijaliśmy swoje talenty i budowaliśmy trwałe więzy przyjaźni. Teraz nadszedł czas, aby celebrować te wspomnienia, które na zawsze pozostaną z nami.”

Podczas tej wyjątkowej uroczystości nie zabrakło również szczerych podziękowań dla pedagogów. „Tego niezwykłego wydarzenia nie byłoby, gdyby nie wsparcie naszych nauczycieli. Przez te lata nie tylko dostarczyli nam solidnej wiedzy, ale także wspierali nas w rozwoju osobistym. Dziękujemy Wam za waszą ciężką pracę, za wysiłek, który wkładaliście w naszą edukację i za to, że zawsze byliście obok nas w trudnych momentach. Jesteśmy wdzięczni za te wszystkie lekcje, które na zawsze wpłyną na naszą przyszłość” – podziękowała w imieniu wszystkich uczniów osoba prowadząca.