Tragiczny wypadek drogowy na trasie Jutrosin-Rogożewo. Dwie ofiary śmiertelne

Tragiczny wypadek drogowy na trasie Jutrosin-Rogożewo. Dwie ofiary śmiertelne

Do zdarzenia doszło na drodze między Jutrosinem a Rogożewem, gdzie osobowy samochód marki Renault, mający na pokładzie dwie osoby, uderzył z siłą w drzewo. Wydarzenie to miało tragiczne konsekwencje.

Dramat rozegrał się w niedzielne przedpołudnie, dokładnie około 10:30. Wydarzenie to miało miejsce na prostej części powiatowej trasy prowadzącej z Jutrosina do Bartoszewic.

Osoba za kierownicą samochodu Renault zdecydowała się na wyprzedzenie audi. Niestety, po tej manewrze nie utrzymała kontroli nad pojazdem, co skutkowało zjechaniem na pobocze i uderzeniem w drzewo znajdujące się przy drodze. W wyniku dalszego poślizgu samochód uderzył jeszcze w kolejne drzewo. Z informacji podanych przez odkom. Krzysztofa Sierpowskiego, naczelnika wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu, który udzielił wywiadu prasie, wynika, że zarówno kierowca, jak i pasażer Renaulta zginęli na miejscu. Byli to obywatele Mołdawii. Kierowca miał 35 lat, a pasażer 52.

Stan trasy, na której doszło do tego tragicznego wypadku, nadal jest skomplikowany. Droga pozostaje zablokowana, co powoduje wiele utrudnień. Wskazano objazdy, aby ulżyć kierowcom. Funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w sprawie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.